Kızlara en güzel sözler

Kızlara en güzel sözler

Hoşlandığın bir kız var fakat bir türlü ona açılmayı başaramıyor musun? Ona duygularını ifade etmekten çekiniyor, göz göze geldiğinde hemen bakışlarını farklı bir yöne mi çeviriyorsun? Onu uzaktan izlemeye bir son vermenin zamanı gelmedi mi sence? Senin için hazırladığımız kızlara güzel sözler başlıklı içeriğimizde sevdiğin o kıza açılmak, ona duygularını ifade etmek için kullanabileceğin birçok söze yer veriyoruz.
Sevdiğiniz kızın karşısına tüm cesaretinizi toplayıp geçtiğinizde onu büyülemeyi başaracak sözleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Onu gördüğünüzde ne kadar çok heyecanlandığınızı biliyoruz. Bu nedenle öncesinde ayna karşısında bir prova yapmaktan zarar gelmez diye düşünüyoruz, merak etmeyin kimse sizi görmeyeceği için bunda utanılacak bir şey yok 🙂

Kızlara Güzel Sözler

Kızlara Güzel Sözler

Elbette güzel bir söz söylemek istediğiniz kız henüz sizin duygularınızdan haberdar olmayan birisi olmak zorunda değil. Sevgiliniz ya da eşinize de güzel sözler söyleyebilir, onun kalbini tekrar ve tekrar kazanabilirsiniz. Bir kadın kendisine söylenen güzel bir sözü asla unutmayacaktır. Hele ki bu sözü güzel ve romantik bir akşam yemeği eşliğinde söylerseniz, ona hayatında asla unutamayacağı büyülü bir an yaşatabilirsiniz.
Çoğu erkek duygularını ifade etmekte, hissetmiş olduğu bu inanılmaz hissi kelimeye dökmekte zorluk çeker. Sizlerle paylaşacağım kızlara güzel sözler arasından sevdiğiniz ile sizi en iyi şekilde anlatan sözü seçerek, ona ufak bir hediye eşliğinde bu sözleri söyleyebilirsiniz. Bu dünyada her insanın yaşayabileceği en güzel duygulardan birisi sevilmektir ve sevdiğiniz bir insana onu ne kadar çok sevdiğinizi her hissettirmenizde hiçbir sorun yok.

 

Kızlara güzel söz örnekleri

Şiirlerimin her hecesi sensin, her mısrası yine sen.

Birazcık bakmak isterken, gözlerinin içinde buldum kendimi, çıkamıyorum şimdi.

Senin yokluğunda, zaman bir türlü geçmek bilmiyor. Sen varken bu sefer, bana zaman yetmiyor.

Yedi kıta, yüzlerce şehir var da, sana olan aşkım kadar büyük müdür bu dünya?

Bazen düşünüyorum ve çıldıracak gibi oluyorum. Ya benim hayatımda olmasaydın?

Sensizliğin rüzgarı hiç esmesin buralarda. Tutunamam yoksa, savrulur giderim.

Çok özel bir şey hediye etmek istedim sana. Sen benim en güzel armağanımken, sana daha değerli ne hediye edebilirim ki?

Okuduğum şiirlerin hepsinde, dinlediğim şarkıların her birinde seni buluyorum. Daha doğrusu, ben seni hiç unutmuyorum ki.

Gönül demliğine doldurdum sevda çayını. Sadece sana hazırladım, sana sundum.Bir önceki yazımız olan Photoshopta yazı yazma nasıl yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.