1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Özel..Case Yıldız’22, 12 Mayıs’ta Başlıyor

Özel..Case Yıldız’22, 12 Mayıs’ta Başlıyor

featured

Geçtiğimiz yıl hayli ilgi gören Case Yıldız aktifliği, bu yıl da Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden seçkin öğrenci kitlesiyle dalda önder şirketleri ve alanında uzman heyetleri bir ortaya getirecek.

12-13 Mayıs’ta gerçekleşecek olan ulusal olay tahlili müsabakası Case Yıldız, geçtiğimiz yıl iştirakçilerden ağır ilgi görmüştü. Aktiflik bu yıl tüm iştirakçiler için büsbütün fiyatsız bir formda 2 gün 2 gece konaklamalı olarak gerçekleşecek.

Aktiflikte müsabaka dışında workshoplar ve çeşitli etkinlikler de düzenlenecek

Case Yıldız’22’de Dalında öncü firmaların iştirakiyle 4 farklı hadiseden oluşan hadise tahlili yarışı, Workshoplar, Networking oturumları ve daha birçok aktiflik bulunacak.

Yarışın eleme süreci iki kademeli olacak. Birinci etapta iştirakçilere genel yetenek testi gönderilirken ikinci basamakta ise CV elemesi gerçekleştirilecektir. Her hadise sonucu kazanan ekibin aldığı puanlar, kümedeki yarışmacıların ferdî olarak hanelerine işlenmekte. Yarış genelinde hanesine en çok puan yazdıran yarışmacılar yüksek lisans bursu, staj üzere büyük mükafatların sahibi olurken her olay sonunda en yüksek puanı alan gruplar da sürpriz mükafatların sahibi olacak.

Büsbütün fiyatsız olan Case Yıldız’22’ye başvurmak ve aktiflik hakkında daha fazla bilgi almak için aktifliğin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK : https://www.webtekno.com/yildiz-teknik-universitesi-case-study-12-mayis-h122823.html

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Rusya'dan Harkov kentine hava saldırısı başlıklı makalemizde Harkov, Saldırı ve Saldırıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap