1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Özel..Dyson Airwrap Multi-Styler Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı

Özel..Dyson Airwrap Multi-Styler Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı

featured

Konut eserleri konusunda başkan marka olan Dyson, bugün yeni kuşak saç şekillendiricisi Dyson Airwrap Multi-Styler’ı Türkiye’de satışa sundu. Dyson’ın ikonik tasarım çizgilerini taşımaya devam eden yeni saç şekillendiricisi, çok ısı gerektirmeden saçların şekillendirilmesine imkân tanıyor.

Şirketin ‘şimdiye kadarki en güzel performansa sahip saç şekillendiricisi’ olarak tanıttığı Dyson Airwrap, kullanıcılar için de pek çok avantaj sağlıyor. Şirketi kurucusu James Dyson’ın kelamlarına nazaran yeni şekillendirici, daha süratli ve kolay şekillendirme için istikamet değiştiren başlıklara, yine tasarlanmış fırça başlıklarına ve yeni, çok işlevli bir Coanda tesirli düzleştirici kurutma başlığına yer veriyor.

Bir evvelki modele sahip olanlar yeni başlıklarla eserlerini güncelleyebilecek:

Eser hakkında açıklama paylaşan Dyson, daha evvelki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da yalnızca yeni başlıklarla eserlerini güncelleyebilme imkânı sunduklarını paylaştı. Şirket, mühendislerinin muvaffakiyetini da şu formda paylaştı:

“Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fizikî prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan güç ve materyalleri kıymetli ölçüde aza indiriyor. Daha evvel hiç görülmemiş bir hava akımı suratı, basıncı ve denetimi düzeyine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen muvaffakiyet, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.”

Yeni Dyson Airwrap Multi-Styler, ülkemizde 8.999 TL’den satışa sunuldu.

KAYNAK : https://www.webtekno.com/dyson-airwrap-multi-styler-turkiye-fiyat-h122850.html

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Bülent Arınç: Sıkıntıları çözecek olan yine AK Parti'dir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap