1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Özel..Investart, 24 Nisan’da Başlıyor

Özel..Investart, 24 Nisan’da Başlıyor

featured

ODTÜ Genç Teşebbüsçüler Topluluğu tarafından organize edilen Investart aktifliği 24 Nisan’da TÜBİTAK Feza Gürsey Salonu’nda gerçekleşecek.

Aktiflikte finale kalmaya hak kazanan kadrolar, teşebbüslerini alanında uzman olan heyetlere birebir vakitte da yatırımcılara sunma talihi yakalayacaklar. Dereceye giren kadroların çeşitli mükafatlar kazanacağı aktiflikte ayrıyeten heyetler kendi seçtikleri gruplara yatırım takviyesi de sağlayabilecekler.

Aktiflikte girişimcilik ve yatırımcılık üzerine 6 panel yapılacak

Melek yatırımcılıktan kitlesel fonlamaya, erken basamak teşebbüslerden muvaffakiyet öykülerine 6 panel 18-21 Nisan tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek. Panellerde Vestel Ventures, Fongogo, Hande Enes, 500 Startups, Boğaziçi Ventures ve ScaleX konuk olacak. Online olarak gerçekleşecek panellere iştirak sağlayan tüm iştirakçiler da sertifika almaya hak kazanacak.

Herkesin iştirakine açık olan aktifliğe dilerseniz seyirci olarak katılıp panelleri izleyebilir ve sertifika kazanabilir; dilerseniz de finalist projeleri 24 Nisan’da canlı bir formda seyredebilirsiniz.

Investart hakkında daha fazla bilgi almak için aktifliğin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK : https://www.webtekno.com/odtu-investart-24-nisan-basliyor-h122821.html

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Mehmet Ali Birand kimdir başlıklı makalemizde Gazeteci, Gün ve Mehmet Ali Birand hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap