1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Özel..YouTuber Merve Özkaynak’ın İftar Açıklaması Gündem Oldu

Özel..YouTuber Merve Özkaynak’ın İftar Açıklaması Gündem Oldu

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumartesi günü Dolmabahçe Sarayı’nda pek çok ünlü ismin de davet edildiği bir iftar yemeği düzenledi. İnternet, televizyon ve müzik dünyasından tanıdık isimlerin katıldığı bu iftar yemeği sonrasında toplumsal medyada birtakım tartışmalar oluşurken, bu tartışmalardan biri YouTuber Merve Özkaynak’ı merkezine aldı.

YouTube’da makyaj ve hoşluk kanalı olan Merve Özkaynak, iftar yemeğinde yaptığı paylaşımın akabinde takipçilerinden reaksiyon toplamaya başladı. Gelen yansıların akabinde Merve Özkaynak, Instagram hesabından öykü serisi paylaşarak karşılık verdi. Özkaynak’ın açıklamasındaki bir ayrıntıysa yansıların daha da artmasına neden oldu.

“Atatürk’ün yemek yediği yerde olmak benim için gurur verici bir şeydi”

Özkaynak, açıklamasında 8 yıldır bu işi tutkuyla yaptığını belirtti ve devlet makamından gelen bir teklifi geri çevirmeyi uygun görmediğini tabir etti. Özkaynak’ın açıklamasının devamında “Dolmabahçe Sarayı’nda Atatürk’ün çalıştığı, yemek yediği yerde olmak benim için fevkalade gurur verici bir şeydi.” demesiyse reaksiyonların artmasına neden oldu. Özkaynak’a gelen yansılardan kimileri şu biçimdeydi:

KAYNAK : https://www.webtekno.com/cumhurbaskani-iftar-daveti-merve-ozkaynak-gundem-oldu-h122853.html

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! CHP'ye üye olan genç üniversiteliden Kemal Kılıçdaroğlu'na 'başörtüsü' övgüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap