1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! 200’ye yakın civciv çöpe atılmış halde bulundu

Son Dakika.. Dikkat! 200’ye yakın civciv çöpe atılmış halde bulundu

featured

Muratpaşa ilçesi Konuksever Mahallesi’nde bulunan bir yer altı çöp konteynerinden civciv sesleri geldiğini duyan vatandaş, durumu evvel Muratpaşa Belediyesi’nin Turunç Masa Davet Merkezi’ne bildirdi.

İhbar üzerine belediye grupları çabucak hareket geçti. Sesle ilgili İlçe Besin Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü takımlarına ve polise de haber verildi. Olay yerine ulaşan gruplar mahallenin en işlek caddesinde bulunan yer altı çöp konteynerini açtığında şok bir görüntüyle karşılaştı.

MAHALLELİ SAHİPLENDİ

Bir kısmı ölmüş 200’ye yakın civcivi çöpe atılmış halde bulundu. Muratpaşa Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğünden bir emekçi konteynerin içine girerek civcivleri çıkarttı. Mahalleli, belediyeyi alkışlarlarken civcivleri de sahiplendi. Olayla ilgili inceleme ise devam ediyor.

http://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/200ye-yakin-civciv-cope-atilmis-halde-bulundu-1926460?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Filipinler'de 'Megi fırtınası' facia yarattı: Ölü sayısı 167'ye yükseldi başlıklı makalemizde Filipinler ve Megi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap