1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! ‘Aman nazar değmesin’ Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner ve kızı Lina ile pozları…

Son Dakika.. Dikkat! ‘Aman nazar değmesin’ Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner ve kızı Lina ile pozları…

featured

Sihirli Annem dizisindeki “Suzan” karakteriyle hafızalara kazınan Zuhal Topal, mesleğine sunuculuk yaparak devam ediyor.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro kısmından mezun olarak kesime atılan Topal, televizyona birinci adımını 1994 yılında Show TV’de yayınlanan Palavra Aşklar dizisiyle attı.

Atv’de yayımlanan Selena isimli dizide “Fitnat Korkmaz” isminde bir müdireyi oynayan Topal, Papatyam, Geniş Aile, Avrupa Avrupa dizilerinde de rol aldı.

Papatyam dizisinde canlandırdığı “izdivaç programı sunucusu” karakteri beğenilince gelen teklif üzerine Zuhal Topal’la İzdivaç isminde bir evlilik programı sunmaya başladı ve oyunculuğa orta verdi.

Şimdilerde TV8 ekranlarında Yemekteyiz programını sunan başarılı isim, özel hayatı ile de merak konusu.

Zuhal Topal’ın ailesi bilhassa de eşi Koray Saygıner kimdir, ne iş yapıyor merak ediliyor.

13 yıllık aşk

Ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal ile 27 Ağustos 2008 yılında İstanbul Sarıyer Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi.

Vakit zaman kızının fotoğraflarını paylaşan Topal, eşini magazin gündeminden uzak tutmaya itina gösteriyor.

Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner kimdir

Aslen İzmir Karşıyakalı olan Korhan Saygıner, ailenin en küçüğü olarak 9 Ağustos 1976 tarihinde dünyaya geldi.

2005 Yılında birinci albümü Yaz Beni ile müzik piyasasındaki yerini almış bilhassa İstemiyor ve Yaz Beni müzikleri dikkat çekti. En son olarak Türk Böbrek Vakfı’nın organ bağışı kampanyasına dayanak gayesiyle yaptığı “Bir Işık da Sen Tut” isimli besteyle ödül aldı.

Zuhal Topal’la evliliğinden Lina isminde bir kız çocuğu bulunan Korhan Saygıner, Zuhal Topal’la Sofrada’nın imal şirketi Dual Üretimin da sahibidir.

KKTC vatandaşlığından çıkarıldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Hükümeti, 1200 kişilik vatandaşlık listesinde yaptığı değerlendirmede ortalarında ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner’in de bulunduğu 175 kişinin vatandaşlığını iptal etmişti.

https://www.ensonhaber.com/magazin/aman-nazar-degmesin-zuhal-topalin-esi-korhan-sayginer-ve-kizi-lina-ile-pozlari

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Domenec Torrent: Seçim benim işim değil başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap