1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Amina Muaddi, aldatma iddiaları yalanladı

Son Dakika.. Dikkat! Amina Muaddi, aldatma iddiaları yalanladı

featured

Karnı burnunda giydiği şekil elbiselerle hayli dikkat çeken Rihanna’nın aldatıldığı öne sürüldü.

Çocuğunun babası Amerikalı rapçi Asap Rocky’yle sıkıntılar yaşadığı belirtilen Rihanna, argümana nazaran sevgilisi ile dizayncısı Amina Muaddi’yi yakaladı.

İhanete dair yabancı basından rastgele bir ayrıntı paylaşılmadı lakin Barbadoslu dünyaca ünlü müzikçi, Muaddi’yi takipten çıktı.

“Bu kadar süratle yayılan temelsiz bir yalan…”

2 gündür adeta ortalığı birbirine katan savlara ait birinci açıklama Amina Muaddi’den geldi.

Yasak aşk argümanlarını yalanlayan Muaddi, “Sosyal medyada bu kadar süratle yayılan temelsiz bir palavranın; bir cevabı ya da açıklamayı hak etmediğine inandım her vakit. Bilhassa de bu kadar ‘aşağılık’ olanların.” dedi.

“Ciddiye alınmaması gerektiğini düşündüm”

Devam eden Muaddi, “Başlangıçta böylesine berbat niyetle uydurulan bir dedikodunun, ciddiye alınmaması gerektiğini düşündüm. Lakin o denli bir toplumda yaşıyoruz ki beşerler gerçek olup olmadığına bakmaksızın her bahis hakkında çok süratli bir formda konuşuyor.” sözlerini kullandı.

Rihanna’nın hamileliğini hatırlatan Muaddi, bir insanın hayatının en hoş periyodu olması gereken vakitlerin bile bu çeşit söylentilerin yayılmasına mahzur olmadığını lisana getirdi.

‘Herkes işinde gücünde’

“Konuşmak zorunda hissettim, zira bu yalnızca bana değil büyük hürmet ve sevgi duyduğum insanlara da yönelik” diyen Muaddi, Rihanna’nın hoş ve argümanlı giysileriyle hamilelik devrini yaşamaya devam ettiğini, kendisinin de işine geri döndüğünü belirtti.

https://www.ensonhaber.com/dunya/amina-muaddi-aldatma-iddialari-yalanladi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Altay'ın altyapı tesisinin bakımsızlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap