1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Ankara’da ‘indirimli telefon’ izdihamı

Son Dakika.. Dikkat! Ankara’da ‘indirimli telefon’ izdihamı

featured

Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Ufuktepe mahallesinde mesken eşyaları ve elektronik eşya üzerine faaliyetlere başlayan mağazada izdiham yaşandı. Açılışa özel kampanya olarak indirim yapan mağazanın önünde sahurdan beri kalabalık oluşturmaya başlayan vatandaşlar, kapıların açılmasıyla birlikte eserlere atak etti. Piyasada hali hazırda yaklaşık 12 bin liraya satılan telefonu 9 bin liraya alabilmek için yarışan vatandaşlar, ucuz telefonu alabilmek için adeta birbirleriyle hengame ettiler.

SONLU SAYIDAKİ TELEFON İÇİN BİRBİRLERİYLE ARBEDE ETTİLE

Mağaza, kapılarını açmasıyla bir arada işyeri önünde bekleyen müşteriler içeriye akın etti. Açılışa özel hudutlu sayıda satılacak olan marka telefonu almak isteyen müşteriler, mağazaya birinci girebilmek için birbirlerini ezdiler. İzdiham yaşanan kapıda birbirlerini ezerek içeriye girebilenler, hudutlu sayıdaki telefonun sahibi olabilmek için birbirleriyle arbede ettiler.

“BİR BUÇUK GÜNDÜR HİÇ UYUMADIM”

Sonlu sayıdaki telefonu alabilmek için bir buçuk gündür uyumadığını belirten Feyyaz Ünalan, “Şu anda çok memnunum. Esasen bir gün boyunca beklemiştim. Epey emeğim boşuna gitmedi en azından onu görmüş oldum. Emeği geçen tüm herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Çok memnun ettiler beni, en büyük hayalimdi zati. O da bugün bana geldi, emeğim boşa gitmedi. Bir buçuk gündür hiç uyumadım, bekliyordum o da bana denk geldi. Çok memnunum, çok seviniyorum” diye konuştu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/ankarada-indirimli-telefon-izdihami-1926447?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! DEVA Partisi’nden saldırı açıklaması başlıklı makalemizde Saldırı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap