1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Bülent Arınç: Enflasyon resmi rakamlarla yüzde 60’ı da bulmuşsa milleti hitabetle coşturamaz, konuşmayla aldatamazsınız

Son Dakika.. Dikkat! Bülent Arınç: Enflasyon resmi rakamlarla yüzde 60’ı da bulmuşsa milleti hitabetle coşturamaz, konuşmayla aldatamazsınız

featured

AKP Manisa Vilayet Başkanlığı tarafından Şehzadeler ilçesindeki tarihi Kurşunlu Han’da iftar programı düzenlendi.

İftara eski TBMM Lideri Bülent Arınç, ağabeyi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç, AKP MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AKP Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, AKP Manisa Vilayet Lideri Salih Süratli, AKP’li belediye liderleri, AKP ilçe liderleri, AKP Bayan Kolları üyeleri, gençlik kolları üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Arınç konuşmasında, partisi AKP’nin ekonomik krizden ötürü bir ekip kasvetler yaşadığını ve siyasetçilerin yaşanan bu badireleri görmezden gelemeyeceğinin altını çizdi.

Arınç “Yıllardır siyasetin içerisinde olan bir insan olarak söylüyorum. Halkın tercihi noktasında iktisadın âlâ olduğu vakitlerde daha rahat edersiniz. Lakin iktisatta bozukluklar varsa, alım gücünüz azalmışsa, Türk parasının değeri düşmüşse, her gün muhtaçlık unsurlarına artırım geliyor ve enflasyon resmi sayılarla yüzde 60’ı da bulmuşsa milleti hitabetle coşturamaz, konuşmayla aldatamazsınız” biçiminde konuştu.

“TÜRK PARASININ DEĞERİ DÜŞMÜŞSE, ENFLASYON RESMİ SAYILARLA YÜZDE 60’I DA BULMUŞSA…”

Arınç’ın konuşmasının ilgili kısmı şu formda:

  • Sorunu göreceksin, sorunu teşhis edeceksin, bunu halkımıza anlatacaksın ve biz bunun devasını bulacağız. Nasıl 20 yıldır buluyorsak, 20 yıldır seçim kaybetmiyorsak, 20 yıldır millet ‘AK Parti’ diyor öbür bir şey demiyorsa bütün bunların üstesinden geleceğiz. Bize inancın. Bunu Cumhurbaşkanımız da söylüyor. Görüyorsunuz ki hala ne külfet içinde olursa olsun beşerler, Cumhurbaşkanına inanç noktasında hala yüksek bir çıta var ki muhalefet bunun eteğine bile yapışacak durumda değil. Bu itimat gitmesin inşallah. Bu badirelerden kurtulalım, kurtulmalıyız.
  • Zira yıllardır siyasetin içerisinde olan bir insan olarak söylüyorum. Halkın tercihi noktasında iktisadın güzel olduğu vakitlerde daha rahat edersiniz. Fakat iktisatta bozukluklar varsa, alım gücünüz azalmışsa, Türk parasının değeri düşmüşse, her gün muhtaçlık unsurlarına artırım geliyor ve enflasyon resmi sayılarla yüzde 60’ı da bulmuşsa milleti hitabetle coşturamaz, konuşmayla aldatamazsınız.

http://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/bulent-arinc-enflasyon-resmi-rakamlarla-yuzde-60i-da-bulmussa-milleti-hitabetle-costuramaz-konusmayla-aldatamazsiniz-1926549?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Özel..Witcher 3 Yeni Nesil Güncellemesi Hakkında Tüm Bilgiler başlıklı makalemizde Birlikte, Cd Projekt ve Güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap