1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Burak Elmas: Yeni başkana da aynısını yapmayın

Son Dakika.. Dikkat! Burak Elmas: Yeni başkana da aynısını yapmayın

featured

Galatasaray Divan Şurası Nisan Ayı Olağan Toplantısı’nda konuşan Lider Burak Elmas, Sarı Kırmızılı topluluğa seslenerek veda etti.

İşte Burak Elmas’ın o kelamları:

“Atilla İlhan’ın da söylediği üzere ‘Ayrılıklar da sevdaya dahil.’ Bugün son defa karşınızdayım. Zira ayrılanlar hala sevgili. Yaklaşık 9 ay evvel, bu manevi salonda teşekkür konuşması yapmıştım. Bugün son konuşmamı yapıyorum.”

Şunun teminatını veriyorum. Her ne olursa olsun en son gerçekleşen olağan genel şuranın, bizim tarafımızdan ileriye dönük tamiri sıkıntı yara açmasına, Galatasaray’ın önünde sorun olmasına müsaade vermeyeceğiz. Olan oldu. Artık ileriye bakmak lazım.

Galatasaray’ın bedelleri ve aile bütünlüğü uzun vakittir tehdit altında. Divan Liderimiz bugün birkaç değerli slayt koydu. Şunu görüyoruz ki, ağızda değil gönülde hissederek Galatasaray’ın içinde bulunduğu tehlikeli durumu fark ederek çaba etmek kural.”


Lider adaylarına bildiri

“Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu ile birlikte değerli arkadaşları, taşın altına ellerini soktular. Sizlere garanti ediyorum, onlar da bizim yaşadıklarımızı yaşayacaklar. Bu bireye mahsus bir durum değil.”

“Görev müddetlerini tamamlamalarına müsaade verin”

“Sizlerden çok kıymetli bir ricam var. 30 Nisan’da kim seçilirse seçilsin, azınlıkların sesiyle onların yıpratılmasına değil, çoğunluğun takviyesiyle Galatasaray’a hizmet etmelerine müsaade verin. Vazife müddetlerini tamamlamalarına müsaade verelim.”


“Muhakkak ki bizim periyodumuzu eleştirecekler”

“Bu özel bir divan şurası toplantısı. Değerli adaylar, kendilerini ve gruplarını tanıtacaklar. Kesinlikle ki bizim periyodumuzu eleştireceklerdir. Bu tenkitleri rahatça yapmaları için bizler konuşmam bitince Divan toplantısından ayrılacağız.”

https://www.ensonhaber.com/kralspor/futbol/burak-elmas-yeni-baskana-da-aynisini-yapmayin

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! 'Tövbe tövbe Gündoğdu'ya ne olmuş' Diriliş Ertuğrul'un Gündoğdu Bey'i değişimiyle akılları aldı! başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul ve Kaan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap