1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! DEVA Partisi’nden saldırı açıklaması

Son Dakika.. Dikkat! DEVA Partisi’nden saldırı açıklaması

featured

DEVA Partisi’nin Malatya’daki Pütürge ilçe binasına dün gece kimliği belgisiz şahıslarca silahlı taarruz düzenlendi. Mevzuya ait düzenlenen yazılı açıklamada, kelam konusu atak kınandı, ve atağın faillerinin bir an evvel ortaya çıkarılması daveti yapıldı.

“DEMOKRASİYE YAPILMIŞ BİR SALDIRIDIR”

DEVA Partisi’nden hücuma ait yapılan açıklamada, “Saldırıcı sonucunda ilçe binamızın camları kırılmış, birtakım demirbaş eşyaları ziyan görmüştür. İlçe binamıza yapılan bu saldırıyı demokrasiye yapılmış bir akın olarak görüyor ve şiddetle kınıyoruz. Güvenlik güçlerinden partimize ve demokrasiye yapılan bu hücumun faillerinin bir an evvel ortaya çıkartılması ve adalete teslim edilmesini bekliyoruz” denildi.

DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan, dün (15 Nisan) partilerinin Malatya’nın Pütürge ilçe binasına kimliği belgisiz bireyler tarafından silahlı akın gerçekleştirildiğini açıklamıştı. Babacan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kimliği belgisiz şahıslarca Pütürge ilçe binamıza silahlı taarruzda bulunulmuştur. Pahalı vilayet ve ilçe liderlerimize ve tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Partimize ve demokrasimize yapılan bu taarruzun takipçisi olacağız” tabirlerini kullanmıştı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/deva-partisinden-saldiri-aciklamasi-1926450?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Deri ve deri mamulleri sektöründen 502 milyon dolarlık ihracat başlıklı makalemizde Artışla, İhracat ve Kürk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap