1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Erdoğan: ‘İsteyen herkesin çalışacak işi var’

Son Dakika.. Dikkat! Erdoğan: ‘İsteyen herkesin çalışacak işi var’

featured

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Phaselis tünelinin açılışında konuştu. Merasime videokonferans usulüyle katılan Erdoğan, iktisada de değindi.

Türkiye’nin, dünya genelindeki pandemi ve savaş nedeniyle başlayan sıkıntılardan en az etkilenen ülkeler ortasında yer aldığını savunan Erdoğan, “Fahiş fiyat artışları tüm dünyanın ortak ıstırabı, Türkiye en az etkilenen ülkelerden biri. İktisatta üretim tarafında işler çok uygun gidiyor. Enflasyonun boynunu kırdığımızda artık amaçlarımıza ulaşmamızın önünde hiçbir mani kalmayacaktır” halinde konuştu.

Açıklamalarının devamında, “Ülkemizde herkes can ve mal güvenliğine sahiptir” sözlerini kullanan Erdoğan, “İsteyen herkesin çalışacak işi vardır” dedi.

Daha sonra Bakan Adil Karaismailoğlu’na seslenen Erdoğan, “Yeşilleri artırın. Yeşili severim, biliyorsun… Sen de Of’lu olduğun için senin de sevmen lazım” dedi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/erdogan-isteyen-herkesin-calisacak-isi-var-1926477?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! ATV'nin Yalnız Kurt dizisindeki sahneye Ümit Özdağ'dan sert tepki: Türkleri PKK'lı olmakla suçluyorlar başlıklı makalemizde Türk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap