1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Hastane denetimi yapan sahte görevli tutuklandı

Son Dakika.. Dikkat! Hastane denetimi yapan sahte görevli tutuklandı

featured

Aydın Devlet Hastanesi’nde, kendisini Sıhhat Bakanlığı denetçisi olarak tanıtan ve hastanede saha kontrolü yapan Mehmet Erol, durumun anlaşılmasından sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Dün saat 09.00 sıralarında Aydın Devlet Hastanesi’nde, kendisini Sıhhat Bakanlığı vazifelisi olarak tanıtan Mehmet Erol, hastane yetkililerine saha kontrolü yapacağını söyledi.

Hastanedekilerin de eşlik ettiği Erol, bir mühlet yetkililerle birlikte birtakım üniteleri gezdikten sonra hastaneden ayrıldı.

Hastane yetkilileri Mehmet Erol’un durumundan şüphelenip, Aydın Vilayet Sıhhat Müdürlüğüne bilgi verdi. Bunun üzerine yapılan incelemede Sıhhat Bakanlığında bu türlü bir işçinin olmadığı ortaya çıktı.

Hastane yetkililerinin şikayeti üzerine çalışma başlatan polis, dün akşam saatlerinde Erol’u gözaltına aldı.

Emniyetteki tabirinin akabinde bugün adliyeye sevk edilen Mehmet Erol, çıkarıldığı mahkemece “nitelikli dolandırıcılık” hatasından tutuklandı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/hastane-denetimi-yapan-sahte-gorevli-tutuklandi-1926544?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Özel..Anket Sonuçlarında Windows 11, XP'nin Bile Gerisinde Kaldı başlıklı makalemizde Anket, Kullanıcıların ve Sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap