1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! İBB’nin Ramazan kolisi verdiği kişinin alkollü parti sefası yaptığı ortaya çıktı

Son Dakika.. Dikkat! İBB’nin Ramazan kolisi verdiği kişinin alkollü parti sefası yaptığı ortaya çıktı

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, Ramazan ayında 150 bin aileye besin kolisi ile takviye olacaklarını açıklamıştı.

İş dünyasına ve kurumlara seslenen İmamoğlu, “İhtiyacı olana elindeki imkanla yardım etmek isteyen herkesi İBB ile irtibata geçmeyi davet ediyorum” demişti. İmamoğlu’na ve İBB’ye güvenerek bağışta bulunan hayırseverleri kızdıracak bir manzara toplumsal medyada gündem oldu.

BİR YANDA BESİN YARDIMI, BAŞKA YANDA ALKOLLÜ PARTİ

İsminin Recep Davet Akduman olduğu görülen bir toplumsal medya kullanıcısı, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nu da etiketleyerek aldığı besin yardımını paylaştı. Recep Davet Akduman, paylaşımına “Teşekkürler liderim. Hızır üzere yetiştiniz vallahi” notunu düştü. İBB’den besin kolisi alan birebir kişinin alkollü bir partiden manzaralar paylaştığı ortaya çıktı.

İBB’nin besin yardımında bulunduğu vatandaşları araştırma zahmetinde bulunmaması reaksiyon çekti.

KAYNAK : https://www.yenisafak.com/gundem/ibbnin-ramazan-kolisi-verdigi-kisinin-alkollu-parti-sefasi-yaptigi-ortaya-cikti-3795705

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Su böreği tarifi: Su böreği malzemeleri, pişirme süresi ve yapılışı başlıklı makalemizde Aşama, Peynir ve Tuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap