1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! ‘Metin sevgilin giyinmeyi unutmuş..’ Arka Sokaklar Metin’in sarışın sevgilisi kısacık eteğiyle büyüledi!

Son Dakika.. Dikkat! ‘Metin sevgilin giyinmeyi unutmuş..’ Arka Sokaklar Metin’in sarışın sevgilisi kısacık eteğiyle büyüledi!

featured

Erler Sinema imzalı, 31 Temmuz 2006 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan ve direktörlüğünü Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı Art Sokaklar, 16. dönemiyle devam ediyor.

Aksiyona ve polisiyeye doyuran dizinin takımında ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu yer alıyor.

Bugüne kadar sayısız oyuncuyu ağırlayan ve çocuk oyuncuların seyircinin gözü önünde büyüdüğü dizide Furkan Göksel, Metin’e hayat veriyor.

Dizinin kemik takımında yer alan, bir devir projeden ayrılan ve geçtiğimiz dönem geri dönen Göksel, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Plato M.Y.O. Radyo Televizyon Kısmı Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi alan Furkan Göksel, Metin Çoban karakteri sayesinde tanındı.

Yıllardır bu karaktere hayat veren ve öbür bir dizide yer almayan oyuncu, şimdilerde özel hayatıyla mercek altına alınıyor.

Uzun bir müddettir Yazgı Bozkurt isimli bir güzelle aşk yaşayan Furkan Göksel, hayranlarının beğenisini kazandı.

Göksel’in sevgilisi Bozkurt ise toplumsal medya paylaşımlarıyla yorum yağmuruna tutulmaya devam ediliyor.

Yazgı Bozkurt küçük eteğiyle toplumsal medyayı salladı

Furkan Göksel’in sevgilisi Baht Bozkurt, Instagram’da faal olan isimlerin başında geliyor. Fiziğiyle ve pozlarıyla dikkat çeken Bozkurt, küçük etekli pozunu paylaştı.

Vakit zaman dekolteli pozlarını da paylaşan Mukadderat Bozkurt, düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor.

Yalnızca kendi karelerini paylaşmayan Mukadderat Bozkurt sevgilisi Furkan Göksel ile olan pozlarını Instagram hesabından yayınlıyor.

Bozkurt, sevgi dolu paylaşımlarına, ”Kalbe çiçek açtıran”, ”Oyun arkadaşım” ve ”Aşk ortağım” üzere aşk dolu notlar yazıyor.

https://www.ensonhaber.com/medya/metin-sevgilin-giyinmeyi-unutmus-arka-sokaklar-metinin-sarisin-sevgilisi-kisacik-etegiyle-buyuledi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Suudi Prens'ten Elon Musk'a Twitter vetosu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap