1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Muhalefetin ‘Erken açıklanırsa aday yıpranır’ tezine eleştiri: ‘Kirli pazarlıklar henüz sonuçlanmadı’ deseniz daha dürüst olursunuz

Son Dakika.. Dikkat! Muhalefetin ‘Erken açıklanırsa aday yıpranır’ tezine eleştiri: ‘Kirli pazarlıklar henüz sonuçlanmadı’ deseniz daha dürüst olursunuz

featured

Zafer Partisi Genel Lider Yardımcısı Seyit Yücel toplumsal medya hesabından Millet İttifakı’nın adaylık karmaşasına tenkitlerde bulundu. Muhalefet kanadının “Erken açıklanırsa aday yıpranır” tezine vurgu yapan Yücel, “Adayınız sağlam, dürüst, defosuz olursa kim nasıl yıpratabilir?” diye sordu.

6 partiyi sert sözlerle eleştiren Seyit Yücel, “Kirli pazarlıklar şimdi sonuçlanmadı” deseniz daha dürüst olursunuz.” diye ekledi.

MUHALEFETİN ADAYLIK BİLMECESİ SÜRÜYOR

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz gün kendisine yöneltilen ‘Adayınız muhakkak mi?’ sorusunu “Muhalefet olarak Cumhurbaşkanlığı adayı belirleme konusunda konuşma yapmadık” biçiminde yanıtladı.

Adayın, itimat verecek bir aday olması gerektiğini tabir eden Kılıçdaroğlu, toplantılara vurgu yaparak “Hepimiz oturacağız, karar vereceğiz.” dedi.

KAYNAK : https://www.yenisafak.com/gundem/muhalefetin-erken-aciklanirsa-aday-yipranir-tezine-elestiri-kirli-pazarliklar-henuz-sonuclanmadi-deseniz-daha-durust-olursunuz-3795418

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Gazetecilerden 'tasarruf tedbirleri' tepkisi başlıklı makalemizde Basın, Başkanı ve Gazeteciler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap