1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! ‘Squat yaramış!’ Çarkıfelek’in cilveli hostesi Emel Özkızıltaş’ın pozları Instagram’ı derinden salladı…

Son Dakika.. Dikkat! ‘Squat yaramış!’ Çarkıfelek’in cilveli hostesi Emel Özkızıltaş’ın pozları Instagram’ı derinden salladı…

featured

Ekranların renkli programlarından olan Çarkıfelek, Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla yine yayınlanacak.

Eğlenceli anlara sahne olan programda, Yasemin Koşal’dan, Asena’ya, Fatmagül Fakı’dan Hasret Yıldız’a sayısız ünlü isim hosteslik yaptı.

Uzun bir müddet Çarkıfelek hostesliği yapan Emel Özkızıltaş, en büyük çıkışını yakaladı.

Yarışın harflerini çeviren hostes, hoşluğu ve fiziğiyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran isimlerdendi.

Aslında İşte Benim Tarzım yarışındaki “Öldüresi var beni” çıkışıyla ismini duyuran Özkızıltaş, cilveli hareketleri ve gücüyle hafızalara kazındı.

Kemal Doğulu, Ivana Sert, Parıltı Yerlitaş ve Uğurkan Erez’in jüriliğini yaptığı, Hikaye Sertel’in sunuculuğunu üstlendiği programı birinci olarak tamamlayan Emel Özkızıltaş, Çarfıkelek ile ekran seyahatine devam etti.

Mehmet Ali Erbil’in akabinde Onur Büyüktopçu ile de programa devam eden sunucu, son olarak Gelinim Mutfakta’da yer aldı.

Pozlarıyla gündem oldu

Toplumsal medyayı epey faal kullanan isimler ortasında yer alan Özkızıltaş, mesleğinin yanı sıra Instagram’da paylaştığı pozları ile gündeme geliyor.

Asıl mesleği kabin memurluğu olan Kızıltaş, son periyottaki pozlarıyla adeta fırtınalar estiriyor.

Esmer hoşu genç sunucu, yaşadığı değişimle takipçilerini şoke etti.

Spora sistemli vakit ayıran Emel Özkızıltaş, o anları sıklıkla 500 bin takipçili Instagram hesabından yayınlıyor.

Hoş fiziğiyle ve estetik dokunuşlarla gitgide hoşlaşan Kızıltaş’ın karelerine yorum ve beğeni yağıyor.

https://www.ensonhaber.com/medya/squat-yaramis-carkifelekin-cilveli-hostesi-emel-ozkiziltasin-pozlari-instagrami-derinden-salladi

Bir önceki yazımız olan Son Dakika.. Dikkat! Tüketicilere e-pazaryeri sitelerine ilişkin veri uyarısı başlıklı makalemizde Hizmetleri, Kar ve Platformlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap