1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Dakika.. Dikkat! Tunus açıklarında batan akaryakıt gemisindeki 4’ü Türk 7 mürettebat kurtarıldı

Son Dakika.. Dikkat! Tunus açıklarında batan akaryakıt gemisindeki 4’ü Türk 7 mürettebat kurtarıldı

featured

Tunus açıklarında berbat hava şartları nedeniyle batan akaryakıt gemisinde bulunan 4’ü Türk 7 mürettebatın kurtarıldığı bildirildi.

Tunus Etraf Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Mısır’ın Dimyat Limanı‘ndan kalkan Ekvator Ginesi bayrağı taşıyan akaryakıt gemisinin, Malta’ya giderken makus hava şartları nedeniyle Gabes vilayeti açıklarında battığı belirtildi.

Akaryakıt gemisinin Tunus’un güneyinde yer alan ‘Gabes’in 7 km açıklarında’ battığı kaydedilen açıklamada, gemi batmadan evvel 7 bireyden oluşan mürettebatın kurtarıldığı aktarıldı.

Gabes Liman Güvenlik Şubesi tarafından yapılan açıklamada ise kurtarılan mürettebatın 4’ünün Türk, 2’sinin Azerbaycanlı ve bir kişinin de Gürcistan vatandaşı olduğu söz edildi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/tunus-aciklarinda-batan-akaryakit-gemisindeki-4u-turk-7-murettebat-kurtarildi-1926490?utm_medium=Kategori%20Sayfasi&utm_source=Cumhuriyet&utm_campaign=Kategori%20Sayfasi

Bir önceki yazımız olan Özel..Yumurtaların Üzerindeki Kodlar Ne Anlama Geliyor? başlıklı makalemizde Kod, Numaralı ve Tavuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap