1. Anasayfa
  2. Photoshopta manipülasyon

Photoshopta Yüzümü Nasıl Terminatöre Çeviririm ?

Photoshopta Yüzümü Nasıl Terminatöre Çeviririm ?
0

Çıktığı dönemin sinema sektörü şartları göz önünde bulundurulduğunda gerek grafik gerekse konusu bakımından oldukça iyi bir yapım olan Terminatör filmi içerisinde yer alan ana karakterler muhtemelen birçoğumuzu büyülemeyi başarmıştır. Bu içeriğimizde sizlere Terminatör filminde yer alan karakterlere benzemek için nasıl bir fotoğraf düzenlemesi yapabileceğinizi ve bunu yapmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğini detaylı bir şekilde anlatacağız. Kısaca bu yazımızın konusu Photoshopta yüzümü nasıl Terminatöre çeviririm olacak.

Peki, Photoshopta Yüzümü Terminatöre Çevirmek için Ne Yapmalıyım?

Uzun bir aranın ardından hazırlamış olduğumuz bu yazımızda sizlerle bir arkadaşımızın hazırladığı geniş çaplı video anlatımına yer verecek olup bu işlemi nasıl yapacağınızı tüm detaylarıyla adım adım öğreneceksiniz. Adobe firması tarafından sunulan Photoshop uygulamasını kullanmak bilmeyen ve ilk defa kullanmayı deneyen birisi için oldukça zorlayıcı gelecektir fakat zaman içerisinde fazlasıyla pratik olduğu ve hemen hemen her özelliğin elinizin altında olduğunu fark edeceksiniz. Peki, konumuza dönersek photoshopta yüzümü nasıl terminatöre çeviririm diye merak ediyorsanız alt tarafta paylaşmış olduğumuz video anlatımında bir arkadaşımız Adobe Photoshop CS6 sürümünü kullanarak bu işlemleri nasıl yapacağınızı anlatıyor.

Yüzünüzü düzenleme ve kendinizi adeta bir terminatöre çevirme işlemleri sırasında aklınıza takılan ve sorun yaşadığınız alanları çekinmeden bize sorabilir ve yardım alabilirsiniz. Bunun için yorum alanını kullanmaktan çekinmeyin. Terminatör efekti kullanımı fotoğraf düzenleme çalışmalarına yeni başlayan birisi için ideal ve zorlayıcı bir ders olacaktır fakat hızlı bir şekilde öğrenebileceğinizden eminiz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir