Adobe Premiere Nedir? Adobe Premiere İndir
Video

Adobe Premiere Nedir? Adobe Premiere İndir

Adobe Premiere nedir? Adobe tarafından geliştirilen video editleme, montajlama programıdır. Program photoshop programındaki gibi herkese hitap eden bir kullanıma sahiptir. Amatörler ve profesyonel olarak bu işin içerisinde olan kişiler Adobe Premiere programını indirerek düzenleme yapmak istedikleri videolar üzerinde kolay bir şekilde işlem yapabilirler. İndirmiş olduğunuz programla birlikte yanında Adobe Photoshop, After Effects vb. gibi programları da satın alarak profesyonel bir şekilde bu işleri yapabilirsiniz.

Adobe Premiere Programı

Adobe günlük hayatımızı bizlere kolaylık sağlayacak programları, yazılımları çıkartmaya devam ediyor. Hayatımızın her anında videolar yer almaktadır. Bu videolar anılar, haberler her şey hakkında olabilmektedir. Ve hayatımızın her anında yer alan videolar üzerinde oynamalar daha iyi hale getirmek için düzenlemeler yapılmaktadır.

İşte burada hayatımızda Photoshop gibi birçok program yazılımıyla kolaylık sağlayan Adobe girmektedir. Adobe sahip olduğu Adobe Premiere programı sayesinde insanların videolarında düzenlemeler yapmasını sağlamaktadır. Program basit ve karanlık bir ara yüze sahiptir ve öğrenmesi basit kullanımı kolaydır. Bu işte ister amatör ister profesyonel olun Adobe Primere programı sayesinde çok kaliteli, profesyonel işler çıkartabileceksiniz.

Adobe Premiere

Programda birçok özellik bulunmaktadır. Videolarınıza koymak istediğiniz farklı videolar, sesler veya görüntüleri bulunan özellik sayesinde kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde videonuzu baştan kurgulayabilirsiniz de.

Adobe Premiere programı da aynı photoshopta olduğu gibi katmanlı bir şekilde çalışma prensibine sahiptir. Video üzerine eklemek istediğiniz tüm yenilikleri katmanlar koyarak ekleyebilirsiniz.

Videonun her dakikasına özel düzenlemeler yapabilir istediğiniz görüntü dakikasına geçiş efektleri ekleyebilir, görüntü renginden oynama yapabilir ya da o dakikaya özel bir görüntüyü çok kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Videolarınızda düzenleme işlemi bittiği zaman istediğiniz video formatında kaydedebilirsiniz.

Adobe Premiere İndir

Adobe primiere programını kullanarak basit ve kolay bir şekilde istediğiniz kurguyla videolarınızda düzenlemeleri yapabilirsiniz. Yaptığınız değişikliklerle videonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Program ücretli ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. Adobe Premiere indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Windows 10'da Videonun Kare Hızı Nasıl Kontrol Edilir? başlıklı makalemizde FPS, FPS Değeri Arttırma ve FPS Değeri Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı