1. Anasayfa
  2. Video

Video İndirme Programları

Video İndirme Programları
Video İndirme Programları
0

Gelişmekte olan çağın getirdiği yeniliklerin katkısıyla video izlenme sayısı gittikçe artıyor. Video izlenme arttıkça bireyler tarafından beğenilen videolar daha sonra izlenmek için indirilmek isteniyor. Fakat videolar telefona, bilgisayara indirilirken ses kalitesinde, görüntü kalitesinde bozukluklar yaşanabiliyor. Bu bozuklukların en azına sahip olan video programlarını bulmak oldukça zor olmalıdır. Ancak bu videoları kolay bir şekilde indirebilmenizi sağlayacak ücretli ücretsiz çeşitli alternatifler sunan programlar bulunmaktadır.

Video İndirme Programları Listesi

Bu programlar arasında en çok tercih edilenleri:

Videoget

Videoget, mevcut bulunan birçok video indirme sitelerini destekliyor. Video indirmeyi gerçekleştirirken sitedeki sayfa linkini arama motoruna yazarak videolarınızı indirebilirsiniz.

İnternet Download Manager

Günümüze kadar artan birçok video indirme programı olmasına rağmen mevcut durumunu hala koruyan ve daha fazla tercih edilen video indirme programlarının arasında gelmektedir. Mevcut bulunan programların aksine daha kolay bir şekilde video indirmeyi gerçekleştirmesini sağlayan, site içerisinde bulunan indir göstergesiyle, videoyu kısa süre içinde indirebilme fırsatı sağlıyor. Internet Download Manager sitesinde video indirmek için üye olunması gerekmektedir. Üyeliği gerçekleştirmek için belli bir ücret karşılığında yapabilirsiniz.

4K Video Downloader

4K Video Dowloader, yüksek kaliteye ve altyapıya sahip birden fazla video paylaşım sitesini destekleyen, büyük yapıya sahip video indirme programlarından biridir.

Any Video Converter

Bilgisayara indirme konusunda kolaylık sağlayan bir video indirme programıdır. Aynı zamanda YouTube destekli olması da daha fazla tercih edilmesini sağlayan sebeplerden biridir.

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader, en çok tercih edilen video programlarından biridir. Diğer birçok video programlarında kullanılan 1080 çözünürlük durumuna karşı Freemake Video Downloader da ise 4K teknolojisini desteklemektedir. Ücretsiz olması da program kullanımı artıran özelliklerden biridir. Mevcut bulunan programların yanında her geçen gün yenisi eklenmektedir. Artan video programları arasından kendinize uygun programları seçmek daha da zorlaşacaktır.

Fakat bu durum sizi korkutmasın. Hatta alternatiflerinin olması sizin için daha gelişmiş video indirme programlarına ulaşmanız için güzel bir olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz programın adını arama motoruna yazarak kolay bir şekilde video indirme programlarına ulaşabilirsiniz. Ancak bu programları seçerken kendinize en uygun ve kolay bir şekilde indirebileceğiniz programlar seçmek size zaman kazandıracak daha sonrası için de beğendiğiniz videoları izlerken keyifli vakit geçirmeniz için uygun ortamlar sağlayacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir