1. Anasayfa
  2. Fotomontaj

Fotor Photo Editör Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Fotor Photo Editör Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?
Fotor Photo Editör Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?
0

Fotor Photo Editör uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Tüm işletim sistemleri için özel tasarlanan Fotor Photo Editor programı, ücretsiz şekilde sunuluyor. Genel olarak fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programı olduğundan, istediğiniz fotoğrafları istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Kalitesiyle birlikte ön plana çıkmayı başaran bu uygulama kullanıcıların gönlünü kazanmayı başardı diyebiliriz.

Programın en öne çıkan özelliklerinden bir tanesi, oldukça basit şekilde kullanılmasıdır. Kaydırıcılar, bu platformun büyük bir parçası olmasının yanı sıra çeşitli türden efektleri ve geliştirmeleri denemeyi basitleştirir. Fotoğrafınızı düzenlemenizin ardından herkesle paylaşmakta gayet kolay oluyor. Bu program, popüler olan sosyal medya siteleri ile beraber kesintisiz olarak çalışıyor.

Fotor Photo Editör ile Her Fotoğrafı Düzenleyebileceksiniz

Ücretsiz şekilde kullanıcılara sunulan bu özel program pek çok farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Program düzenlemek isteyenler için güzel bir fırsat sunan Fotor Photo Editör, fotoğraflar ile ilgili pek çok sorunları artık ortadan kaldırıyor. Kullanabileceğiniz 60’tan fazla farklı türden efekt bünyesinde bulunduruyor ve resimlerinizi hazırlamak adına da 30’dan fazla kare sizlere hizmet sunuyor.

Birçok zorlu uygulamalar gibi uğraştırmayan ve hiçbir şekilde ücret gerek ödemeye gerek kalmayan bu program, sizlere harika bir fotoğraf düzenleme şansını kazandırıyor. Profesyonel sonuçlar ortaya çıkardığı için artık herkesin kullandığı programlar arasında kendinden söz ettiriyor. Tüm fotoğraflarınızı bu programın dokunuşu ile harika bir fotoğrafa dönüştürebilirsiniz.

Her Cihaza Uyumu ile Dikkat Çekiyor

Programı yükleyen herkes iOS, Android, Mac ve Windows cihazlar üzerinde rahatlıkla kullanabilirler. Üstelik yükleme işlemi gerçekleştirmeden çevrimiçin düzenleyici özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Özellikleri arasında her cihaz için farklı bir yükleyici sunması da elbette yer alıyor. Cihaza uygun olan versiyonunu bulduktan sonra rahatlıkla yükleme gerçekleştirebilirsiniz.

Fotor Photo Editör
Fotor Photo Editör

Tek Tıklama Sayesinde Mükemmel Görünüm

Fotoğraf düzenlemek için onlarca program bulabilirsiniz. Fakat kullanım bakımından en iyi düzenleyiciden faydalanmak istediğinizde bu sayı oldukça azdır. Bunlarda bir tanesi şuan bahsettiğimiz Fotor Photo Editör programıdır. Fotoğraflarınızı düzenlemeye ihtiyacınız olduğunda sizlere en iyi hizmeti sunacak olan bu program, filtreleri tık tık üzerinden uygulayarak harika görünüşler meydana getirebileceksiniz.

Program, fotoğraflarınızın en güzel biçimde görünmesine destek olmak için bünyesinde görüntü güzelleştirici ve filtreler bulunuyor. Üstelik en popüler olan görüntü dosya formatlarını da destekliyor. Bu ücretsiz ama harika programın özellikleri sayesinde bağımlısı olabilirsiniz. Diğer programlara göre en önemli avantajı kolay şekilde kullanılmasıdır. Resmi çekildiğiniz koşulları teme alan program tek tık üzerinden düzenlemeyi gerçekleştiriyor.

Gün batımı, suni aydınlatma, peyzaj ve portre gibi özellikler de bünyesinde bulunuyor.

Fotor Photo Editör Kullanımı
Fotor Photo Editör Kullanımı

Fotor Photo Editör Kullanımı

Programın pozitif yönü olduğu kadar ufak bir negatif yönü de bulunuyor. Elbette bu negatif yön içerisinde bolca reklam içermesidir. Fakat bu şekilde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Fotoğraflarınız için çok özel efektler uygulayabileceğiniz gibi, farklı kenarlıklar, çerçeveler ve iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Program hızlı sonuçlar verdiğinden dolayı dikkatleri üzerine topluyor. Fotor Photo Editör özellikleri içerisinde resim görünümünü tamamen değiştirmek adına 13 farklı tek dokunmalı sahneler de bulunuyor. Oldukça koyu olan sahneler aydınlatılabilir ve fazla aydınlık olanlar soluklaştırılabilir. Programın Pro sürümünü satın alırsanız eğer elbette daha fazla özellikler açılacaktır.

İlk olarak reklamlar ortadan kalkacak, full HDR desteği sunacak, daha fazla düzenleme olanağı tanıyacak ve çeşitli türden yeni özellikler açılacak. Fakat ücretsiz olan sürümü bile oldukça etkileyici işler ortaya çıkarıyor. Bundan dolayı Pro özelliğini bile göz ardı edebileceğinizi söyleyebiliriz.

Fotor Photo Editör uygulaması hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir