1. Anasayfa
  2. Haberler

Mansur Yavaş’ın Sağ Kolu İstifa Etti!

Mansur Yavaş’ın Sağ Kolu İstifa Etti!
0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın sağ kolu istifa etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın basın mensuplarına bağlı olan Volkan Gültekin görevinden istifa etti. Uzun süredir Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yatırım yapan Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Koordinatörü Volkan Gültekin görevinden istifa etti. Volkan Memduh Gültekin, ayrılışına ilişkin yaptığı açıklamada, “Artık veda etme zamanı… Hocama, kardeşime ve Başkanım Mansur Yavaş’a hizmet etmek benim için büyük bir onurdu. Aramızdaki bağ hayatımız boyunca devam edecek. Haklarınızı affedin. Saygılarımla.” dedi. İşte Gültekin’in veda mesajı:

ELVEDA MESAJI

Attila İlhan “Aşka ayrılık da dahildir” dedi…
Siyasi idolüm ve Cumhurbaşkanım Sayın Mansur Yavaş ile 15 yıl önce çıkmıştım. 2009 seçimlerinde sahada görev aldım. 2014 seçimlerinde hem sahadaydım hem de yatırım yaptım.

2019 seçimleri öncesinde yollarımız tekrar kesişti. Bu sefer seçim dönemi iletişim kampanyasını yönettim. Seçim sonrasında Millk’in tüm iletişim süreçlerini ekibimizle birlikte bugüne kadar taşıdım. 2023 genel seçimlerinde de, 2024 yerel seçimlerinde de aynı şekilde görevimi yerine getirdim.

Çok şükür bu dönemde yapılan anketlerin hepsinde Sayın Cumhurbaşkanımız hep zirvede yer aldı.
Yeni dönemde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kendi kararları ve eylemleriyle hikâyesinin sonuna geldik. Meslektaşlarımızla birlikte tam bir hikaye yazdığımızı düşünüyorum. Tohumunu ektiğimiz, filizlenip yeşeren dünyadaki iletişim sistemimiz, daha da büyüyecek ve başarıdan başarıya koşacaktır.

Bu süreçte değerli Başkanımıza, her biri çok değerli çalışma arkadaşlarına emeklerinden dolayı ve yürekleriyle oldukları yerde olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir