1. Anasayfa
  2. Photoshop genel

Photofiltre ile Fotoğraf Birleştirme

Photofiltre ile Fotoğraf Birleştirme
0

Favori karakterinizin fotoğrafları ile harikalar yaratmayı düşlüyor olabilirsiniz. Sosyal medya hesabınız üzerinden favori oyuncunuzun belirli fotoğraflarını & anlarını birleştirerek harika bir paylaşım yapmak istiyor olabilirsiniz. Peki bu işlemi yapmak için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Fotoğraf birleştirme işlemleri için Photofiltre uygulamasından yardım alabilirsiniz. Photofiltre ile fotoğraf birleştirme hakkında merak edilen tüm sorulara birazdan paylaşacağımız videolu anlatımlar ile yanıt vermeye çalışacağız.

Photofiltre programı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Fotoğraf birleştirme için anlatımımızı bu uygulama üzerinden gerçekleştirdiğimiz için eğer halihazırda bilgisayarınızda yüklü değilse programı indirmek ve yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fotoğraf Birleştirme Nasıl Yapılır?

Fotoğraf birleştirme işlemi için Photofiltre isimli programın kurulmasını takiben sizler için arkadaşlarımız tarafından oluşturulmuş 2 videolu anlatımı aşağıda paylaşacağız. Profesyonel bir şekilde uygulamayı kullanmak ve sorun yaşamadan fotoğraf birleştirme çalışmaları yapmak için videoları dikkatle izlemenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda yer alan ilk videomuz favori dizi karakteri için fotoğraf birleştirmesi yapmayı düşünen kişiler için tüm detaylarıyla anlatılmış ve oldukça başarılı bir şekilde birleştirme işleminin nasıl yapılacağına dair püf noktalara değinmiştir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir