1. Anasayfa
  2. Photoshop genel

Ücretsiz Adobe Photoshop Uygulamaları (Android – iOS)

Ücretsiz Adobe Photoshop Uygulamaları (Android – iOS)
Ücretsiz Adobe Photoshop Uygulamaları (Android - iOS)
0

Ücretsiz Adobe Photoshop uygulamaları hangileridir? Resim ve fotoğraf düzenleme programa deyince akla gelen ilk program Adobe Photoshop programıdır. Akıllı telefon piyasasında gelişen teknolojiyle birlikte bilgisayarlarımız kullanmakta olduğumuz Photoshop programına artık iOS ve Android işlemciye sahip telefonlar üzerinden de kullanmamız mümkün.

Akıllı telefonlarımızın kendisinin geliştiği gibi sahip olduğu kameralarda gelişmekte ve profesyonel diyecek kalite de fotoğraf çekme imkânı sağlamakta. Bu yüzden insanlar çektikleri fotoğrafları düzenlemek onları daha iyi hale getirmek istiyorlar. İşte burada devreye Adobe Photoshop’un iOS ve Android işlemci telefonlar da sunmuş olduğu uygulamalar giriyor.

Ücretsiz Adobe Photoshop Uygulamaları

Adobe Photoshop Mix

Çektiğimiz fotoğraflarda istemediğimiz yerleri en iyi şekilde kırpmamızı, fotoğrafın renk ayarından değişiklik yapıp görüntü kalitesini değiştirme imkânı sağlıyor. Daha sonra farklı fotoğrafların görüntülerini birleştirip eğlenceli ve gerçeküstü fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Uygulama 46 MB boyuta sahiptir.

Adobe Photoshop Fix

Çekmiş olduğunuz fotoğrafın görüntü kalitesini yükseltmek için iyileştir, pürüzsüzleştir, sıvılaştır, parlaklık ve diğer düzenleme seçeneklerini sunarak fotoğrafın görüntü kalitesini en iyi hale gelmesini sağlıyor. Bu uygulama ile yüzleriniz üzerinde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı bilgisayar üzerinden düzenlemek yapmak istediğiniz zaman uygulama üzerinden Photoshop CC’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Uygulama 38 MB boyuta sahip.

Adobe Photoshop Express

Bu uygulama ile kendinizi adeta bilgisayar üzerindeki photoshop programını kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Uygulama birçok filtreler, kolajlar, parazit giderme, noktasal iyileştirme ve perspektif düzeltme gibi seçenekleri sunuyor. Uygulama 64 MB boyuta sahip.

Adobe Photoshop Sketch
Adobe Photoshop Sketch

Adobe Photoshop Sketch

Kalemler, mürekkep fırçası, yumuşak pastel ve sulu boya fırçaları gibi birçok çizim aracı ile çizim yapmanız sağlanıyor. Kendi isteğinize göre araç kullanımınıza göre araç çubuğunda düzenleme yapabilirsiniz. İsterseniz Capture kullanımı ile kendinize özel çeşitlilikte Sketch fırçası oluşturabiliyorsunuz. Uygulama 61 MB’lik boyuta sahip.

Adobe Photoshop Lightroom
Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom

Uygulama ücretli ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz özelliklere sahip. Premium sürümünü alırsanız daha detaylı bir fotoğraf düzenleme ekipmanları kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınız üzerinde hazır ayarlar sayesinde tek dokunuş ile düzenleme yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı daha kaliteli bir görüntüye sahip olması için profesyonel ve HDR gibi çekim modlarını kullanarak çekim yapabilirsiniz.  Uygulama 72 MB boyuta sahip.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir