1. Anasayfa
  2. Fotomontaj

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
0

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hangileridir? Fotoğraf çekmek, çekinmek geçmişten günümüze insanları vazgeçilmezlerinden. Son zamanlarda bu işleri yapmak akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte çok daha kolay bir iş haline geldi. Bu yüzden telefonlarımızda fotoğraf düzenleme uygulamaları bulunmaktadır. Çektiğimiz fotoğrafları düzenlemek daha güzel hale getirmek için iOS ve Android işletim sistem uyumlu en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını inceleyelim.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları – Listesi

Adobe Photoshop Express

Adobe tarafından mobil cihazlar için geliştirilen kullanımı kolay fotoğraf düzenleme programıdır. Hem iOS hem de Android işletim sistemleri için uyumlu olan fotoğraf düzenleme uygulaması boyut olarakta telefonlarımızda az bir yer kaplamaktadır.

Programdan daha iyi bir şekilde yararlanmak için belli bir ücret ödemek gerekse de ücret ödemeden de en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Fotoğraflarınızda kullanabileceğiniz birçok filtreleme özelliği bulunmaktadır. Fotoğraflarınızda kırpma işlemi, çerçeveye alma işlemi gibi birçok işlemi uygulayabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulamalarının içerisinde en iyisidir.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları - Adobe Photoshop Express
En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları – Adobe Photoshop Express

Autodesk Pixlr Photo Editor

Fotoğraflarınıza yeni havalar katabileceğiniz birçok seçeneğe sahip efekt ve filtre özelliği bulunmaktadır. Fotoğraflarınıza kolay bir şekilde kolaj işlemleri yapabilirsiniz. Kullanımı basit ve kolay bir tasarımı sahip uygulamadır. Yapmak istediğiniz işlemler karşınıza başlıklar altında çıkmaktadır.

BeautyPlus – Magical Camera

En çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan BeautyPlus kullanıcılarına birçok filtreleme özelliğini ve kolay şekilde fotoğraf üzerinde editleme, kırpma işlemini sağlıyor.

Fotoğraflarınız üzerine kademeli olarak verebileceğiniz ışık özelliği mevcuttur. Işık özelliği 3 farklı derece ile karşımıza çıkmaktadır. Fotoğraflarınız üzerinden değişikler yapabileceğiniz diğer özellikler: Taller özelliği ile boyut değiştirebilir, Acne ile istenmeyen objeler kaldırılır ve cilt görüntüsünü pürüzsüz yapabilirsiniz son olarak Slimming seçeneği ile şişkinlikler ortadan kaldırılır.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları - PicsArt Photo Studio
En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları – PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio

Diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulamada da fotoğraflarınıza farklı hava katabilmeniz için efekt ve filtreleme özelliği bulunmaktadır. Fotoğraflarınızda bulunan eşyaları çevirme, genişletme ve küçültme özellikleri bulunmaktadır. Daha sonra fotoğraflarınızın üstüne metin ve emoji, şekil gibi özellikler ekleyebilirsiniz. Bir diğer özellik ise Serbest çizim ve kolaj yapımı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir