1. Anasayfa
  2. Fotomontaj

En İyi Ücretsiz Font İndirme Siteleri

En İyi Ücretsiz Font İndirme Siteleri
En İyi Ücretsiz Font İndirme Siteleri
0

En iyi ücretsiz font indirme siteleri hangileridir? İnternette dolaştığımız sayfalarda karşımıza görseller içerisinde yer alan metinler çıkmaktadır. Bu görsellerin içerisinde kullanılan metinlerin yazı fontları her zaman farklı ve hoşumuza gitmektedir. Hangi fontla yazıldığını merak etmişizdir.

İnternette beğendiğimiz fontları bulmak adına hizmet veren siteler vardır. Bu siteler merak ettiğiniz fontları ücretsiz bir şekilde birebir ya da o fonta en yakın olan fontu sizlere göstermektedir. Sitelere merak ettiğiniz fonttaki görselleri yükleyerek hangi fontla yazıldığını bulabilirsiniz. Görsellerdeki metinlerde font kullanımı her zaman önemlidir. Kullanılan font ne kadar farklı olursa o kadar dikkat çekici olacaktır. Farklı tasarıma sahip fontları reklamlarda kullanarak insanlarda merak uyandırarak ilgi çekebilirsiniz. Buda istenilen başarıya ulaşımı kolaylaştıracaktır.

En İyi Ücretsiz Font İndirme Siteleri Hangileridir?

Birçok font seneği bulunmaktadır. İnternet üzerinde beğendiğiniz fontun ne olduğunu merak ettiniz ve onu bulmak için kullanabileceğiniz en iyi font indirme siteleri Font Squirrel, Abstract Font, FontSpace, DaFont ve FontSpring bu siteler ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu siteleri kullanarak merak ettiğiniz fontun ne olduğu bulabilir ve isterseniz de onu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Birçok font bulunduğunu sizlere söylemiştik. Bu fontlar arasında bazıları ücretli bazılarıysa ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Ücretli olan fontlar genellikle ticari amaçlarda kullanılan ya da kişisel kullanım olan fontlardır. İnternet üzerinden font indirme sitelerini kullanarak sahip olmadığınız fontu indirirken bu detaylara dikkat etmeniz önemlidir. Bazı ücretli fontların demo versiyonları bulunmaktadır.

Resimden font nasıl bulunur? Photoshop ile font bulma yöntemleri hakkında önceki konumuzu inceleyebilirsiniz. Resimdeki fontu öğrenip ardından font indirme sitelerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

En iyi ücretsiz font indirme siteleri hakkında soru ve görüşlerinizi fotomontaj ekibimize iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir