1. Anasayfa
  2. Photoshop genel

Photoshop CS6 ile Logo Yapma Teknikleri

Photoshop CS6 ile Logo Yapma Teknikleri
0

Dünyanın önde gelen uygulama geliştiricilerinden Adobe, sunmuş olduğu Photoshop serisiyle dünya çapında fotoğraf düzenleme konusunda benzersiz bir deneyim sunmayı başarıyor. Photoshop serisinin sevilen sürümlerinden birisi olan CS6 ile nasıl bir logo tasarlayabilirsiniz merak ediyorsanız doğru içeriğe göz attığınızı belirtmek isterim. Adobe Photoshop CS6 ile logo yapma teknikleri hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm detayların yer aldığı ve uygulamayı kullanmayı hiç bilmeyen bir kişinin dahi rahatlıkla anlayabileceği şekilde anlatıma yer verdiğimiz video içeriğini yazımızın ilerleyen kısmında sizlerle paylaşacağız.

Başta kurumsal projeleriniz olmakla birlikte bireysel, kâr amacı gütmeyen proje ve etkinliklerinizde dahi ihtiyaç duyabileceğiniz logo çalışmaları için dışarıya para harcamaktan sıkıldıysanız ya da kendi yaratıcılığınıza güveniyor ve logo ihtiyacınızı kendiniz karşılamak istiyorsanız bunu nasıl yapacağınıza dair geniş çaplı bir araştırma ve çalışmaya başlamış olabilirsiniz. Bu süreçte karşınıza muhakkak Adobe markası ve Adobe tarafından sunulan gelişmiş düzenleme araçları çıkacaktır. Bunların başında CS6 olarak adlandırılmış Photoshop serisinin bir sürümü yer almaktadır. Oldukça popüler olan bu seri halihazırda birçok profesyonelin ilk tercihi halindedir. Profesyonel olarak logo başta olmak üzere birçok içeriği tasarlayabileceğiniz gibi Photoshop serisinin amacına uygun olarak daha önceden hazır olan bir fotoğraf ya da resmi düzenlemek amacıyla da kullanabilirsiniz.

Peki, Adobe Photoshop CS6 ile Logo Yapma Teknikleri Nelerdir?

Çok konuştun hadi konumuza gel dediğinizi duyar gibiyim. Sizi daha fazla sıkmadan Adobe Photoshop CS6 ile logo yapma teknikleri hakkında detayları oldukça başarılı bir şekilde incelemiş ve ele almış bu genç kardeşimizin video anlatımına aşağıdan ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HzorRYJRJHA
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir