1. Anasayfa
  2. Fotomontaj

Epic Pen Nedir? Epic Pen Kullanımı

Epic Pen Nedir? Epic Pen Kullanımı
Epic Pen Nedir? Epic Pen Kullanımı
0

Epic Pen nedir? Dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte çoğu düzen değişti ve her şey uzaktan gerçekleşmeye başladı. İşlerimizi internet üzerinden evlerimizde yapmaya başladığımız gibi okul hayatı da uzaktan eğitimle devam etmeye başladı. Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilmiş yazılım olan EBA’dan eğitimler gerçekleşmektedir.

Epic Pen

EBA ilk başlarda okulla kullanılan akıllı tahtadır. Dünyaya geneli yayılan virüsle birlikte uzaktan eğitimde kullanılmak adına güncellemeler geliştirildi. EBA gibi bir diğer akıllı tahta programı da Epic Pen’dir.

Epic Pen

Epic Pen geliştirilen EBA yazılımıyla birlikte popülerliği artmış ve kullanılmaya başlanmıştır. Epic Pen yazılım sistemi sayesinde tahta üzerinden istediğiniz gibi çizimler, boyamalar yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz çizimleri kendi program üzerinde değil ekran üzerinden istediğiniz yerde yapma şansınız vardır.

Epic Pen Akıllı Tahta Programı indir

Epic Pen programı içerisinde bulunan araç paneli bulunduğu için istediğiniz şekilde renk değişikliği yapabilirsiniz. Birçok renk seçeneği vardır. İstediğiniz rengi seçerek çizimler, boyamalar yapabilir. Bunun dışında yapmış olduğunuz çizimleri, boyamaları istediğiniz gibi yapamadığınız zaman kolay bir şekilde silebileceğiniz silgide bulunmaktadır.

Epic Pen Kullanımı

Epic Pen uygulaması kolay bir kullanıma ve kuruluma sahiptir. İndirmenizle birlikte hızlı bir şekilde kurulum yaparak kullanabilirsiniz. Program kolay kullanım ve kurulum dışında sahip olduğu özellik sayesinde program için kullanımda ağır değildir, hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Program içerisinde yapmış olduğunuz çalışmaları, görüntüleri resim dosyası veya video kaydı alarak kaydetme özelliği bulunmamaktadır. Kayıt işlemleri yapmak zorundaysanız başka program kullanmanız daha iyi olur. Ama çizim yapmak, boyama yapmak gibi işleriniz çoksa bu programı kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir